Volná místa

Přejímací technik

Místo výkonu práce U Velkého rybníka 121, Plzeň
Náplň práce

  • přejímání vozů od zákazníků do opravy
  • sepisování zakázek, uzavírání zakázek, fakturace
  • koordinace/vytíženost příjmu oprav a dílny
  • jednání se zákazníky
  • sledování dodržování termínů oprav, kvality služeb
  • namátková kontrola kvality práce, kontrola pořádku a stavu dílny

Očekáváme

  • vyučen v oboru / SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v automobilovém oboru minimálně 1 rok (praxe v autoservisu) podmínkou
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • obchodní dovednosti a komunikativní schopnosti
  • organizační dovednosti (vedení týmu)
  • kladný přístup k práci (časová flexibilita)
  • praxe na obdobné pozici
  • samostatnost

Nabízíme

  • práci pro světovou značku
  • práci v mladém kolektivu
  • odpovídající odborné zaškolení
  • jednosměnný provoz
  • finanční ohodnocení odpovídající výsledkům servisního oddělení
  • příspěvek na stravování

Prodáváme vozy značek